31 oktober; tijd voor Halloween Snacks!
Al een aantal jaar vieren wij met de vriendenclub Halloween. Met zijn allen gezellig bij elkaar, sommige compleet in outfit, heerlijk foute/enge films kijken… én snacken natuurlijk. Op internet heb ik wat hapjes opgezocht die ideaal zijn voor je halloween-feestje. (En ik laat je mijn faal koekjes zien van vorig jaar). Klik op de foto’s om naar het recept te gaan!
Mummie oreo pops
Ze zijn helemaal niet zo moeilijk om te maken, maar ongetwijfeld wel een groot succes!
En wat denk je van deze spookschuimpjes? Elke keer eet ik me weer misselijk aan deze dingen, zo lekker!
Nooit gedacht dat wormen (oreo en snoepwormen) er zo lekker uit konden zien.
Zombie vingers? Lekker!
Haha deze monsterlijke koekjes! Ik gok dat deze het ook goed zullen doen op de BSO.
Voor de echte zoetekauwen; deze spinnenweb cupcakes!
Oké, tijd voor mijn Halloween faal; vorig jaar had ik bedacht dat ik deze leuke skeletkoekjes wel kon maken. Als eerste liep ik ertegen aan dat ik het peperkoekmannetje-uitsteker (goed woord hé) nergens kon vinden. Na een beetje creatief omdenken, heb ik hem getekend, uitgeknipt en zo steeds uitgesneden.

Bron: Handmade Helen
Maar toen kwam het leukste nog: het spuiten van het skeletje. Ik zag in het recept dat ze hiervoor eiwit hadden gebruikt, maar vorig jaar was ik al zwanger van Hanne en mocht ik dit dus niet. Geen probleem dacht ik, dan gebruik ik gewoon kant en klaar glazuur van Dr. Oetker. Maar eh, geen succes kan ik je zeggen; kijk maar:
Haha dikke faalkoekjes, maar gelukkig waren ze wel lekker en daar gaat het tenslotte om, toch?
Vier jij ook Halloween dit jaar (met zelfgemaakte snacks?) Laat het me weten bij de reactie’s, ik ben erg benieuwd!
Leuk overzicht! Eiwit poeder is wel goed te gebruiken tijdens een zwangerschap ?